Říjen 2007

Avatary č.2

29. října 2007 v 19:45 | dave skala |  avatary
Téma:nwm :-)
Počet:4 (jenom)
Zdroj:tadyNávštěvnost 22.10.2007 - 28.10.2007

29. října 2007 v 19:38 | dave skala |  návštěvnost mého blogu
Navstevnost za minuly tyden (22.10.2007 - 28.10.2007) je:
Pondeli: 93
Utery: 97
Streda: 119
Ctvrtek: 142
Patek: 163
Sobota: 191
Nedele: 201

Celkem: 1006
fastfood.gif Hamster image by Blondbutnot
moc vám děkuju... fakt si toho vážim

Retro

28. října 2007 v 13:55 | dave skala |  Deviantart
Téma': retro inside
Počet:10
zdroj: madanulajedna.blog.cz

Design č.18

28. října 2007 v 13:49 | dave skala |  designy
asi sem blázen ale je tu zase nowej design.. no ja nwm me se tamten nejak nezamlouval mno... tenhle.. se mi taky nezamlouvá,takže asi vydrží jenom tak dva tři dny.. no nic tu je nahled a piste komenty a aaa toje vsecko:

Bobby Valentino-Slow down

26. října 2007 v 22:00 | dave skala |  imeem a texty
great song
I saw you walking
Down on Melrose
You looked like an angel
Straight out of heaven, girl
I was blown away by
Your sexiness
All I have to do is catch up to you

[Hook:]
Slow down I just wanna get to know you
But don't turn around
Cuz that pretty round thing looks good to me
Slow down never seen anything so lovely
Now turn around
And bless me with your beauty, cutie

A butterfly tattoo
Right above your naval
Your belly button's pierced too just like I like it girl
Come take a walk with me
You'll be impressed by
The game that I kick to you
It's over and for reeaal

[Bridge:]
Like a flower fully bloomed in the summertime, you're ready
To be watered by this conversation, you're ready
I'm in awe cause you shine like the sun
Let me be the one to enjoy you
Let's kick it girl

[Hook x2]

Oh baby you know by now that I want you bad
I'm floating on thin air I can't come down
Cupid hit me already damn
Now I can't leave till seven digits are in my hand, my hand

[Bridge]

[Hook x2]

Slow down never seen anything so lovely
Cutie

[Hook]

Pokoj 1408

26. října 2007 v 21:50 | dave skala |  Recenze
v česku prej 11.října
//<![CDATA[ //]]> //<![CDATA[ //]]>


Rutinérsky natočený horor na motivy povídky Stephena Kinga poděsí jen diváky filmové hrůzy neznalé. Ostatní už historku o strašidelném pokoji viděli nejednou. Stejně jako děsuplné události, ke kterým v místnosti s číslem 1408 dochází a které i cynického hrdinu přesvědčí věřit v nadpřirozeno.

já sem dneska viděl na to trailer v kině a už jenom u toho pitomýho traileru sem se málem po...l

RECENZE PREMIERE

Když už někoho napadne banální zápletka o strašidelném hotelovém pokoji, proč na jeho dveře místo jednoduché třináctky montuje složité číslo 1408? Protože ten někdo je mistr hororů Stephen King, který si se zlověstnými čísly pohrál 'sofistikovaněji'. Stačí, když sečtete 1+4+0+8, a voilà…
Ani takový 'důvtip' už ale nečekejte od Mikaela Håfströma, režiséra průměrného thrilleru Hra s nevěrou. Ne že by před sebou měl lehkou předlohu: Kingova krátká povídka se odehrává skoro výhradně na jediném místě o rozloze menšího panelákového bytu. Ve filmu se nám to Håfström snaží vynahradit tím, že se nás vedle klasických lekacích scén s bubáky snaží postrašit i nějakým traumatem a psychologií, ale výsledek je spíš rozpačitý.
Hlavní hrdina trpí. Oplakává smrt dcery a jeho manželství se rozpadá, protože při každém pohledu na svou ženu si vzpomene, co ztratil. Hořkost a vztek ho proměnily v cynika, který se realizuje sepisováním lehce brakových knížek, kde vyvrací existenci duchů, přízraků a jiných strašidelných úkazů. Když mu neznámo od koho přijde pohlednice z jednoho newyor­ského hotelu se stručným vzkazem 'Nevstupujte do pokoje 1408', rozhodne se to prokleté místo na vlastní kůži vyzkoušet, a získat tak podklady pro závěr nové knihy…
Pokoji 1408 se nedá upřít jistá stylovost. Pozvolný rozjezd dává po celou dobu tušit, že se schyluje k něčemu vážně děsuplnému - a jakmile se na plátně objeví Samuel
L. Jackson coby ředitel hotelu, chvíli to vypadá, že i banální příběhy stojí za to vyprávět. Právě hotelový manažer spisovatele přesvědčuje, že dělá obrovskou chybu, ten se ale přesto s úsměvem na rtech ubytuje na jednu noc v pokoji, odkud už vynesli šestapadesát hostů nohama napřed.
Jackson po pár minutách zmizí, a film se tak musí spolehnout na Johna Cusacka v hlavní roli - a na strašidelnou cimru. A zatímco Cusack nehraje nijak výjimečně, cimra je strašidelná pořádně. Nejdřív jen laškovně čaruje s toaletním papírem a nechává čokoládu na polštáři, ale potom se začnou zjevovat duchové - nejtěžším kalibrem je přízrak pisálkovy dcery.
Mrazení v zádech se ale dostaví jen několikrát, a všechny skutečně děsivé scény navíc můžete znát už z traileru: dokonce i jednu z nejlepších, v níž Cusack zahlédne v protějším okně sám sebe, kterak je vražděn. Ještě horší však je, že 'strašání' se časem začne opakovat pořád dokola.
Pokoj 1408 sice neurazí a lekavé povahy u něj sem tam nadskočí, čím víc hororů jste ale viděli, tím bezzubější a nudnější se vám bude zdát.


Ortel: Horor, který sází spíš na atmosféru než na šokující výjevy, je vítaný, škoda jen, že nepřináší nic nového.

Zdroj:Premiere.cz

trailer:

Rozcestníky →Around Film←

26. října 2007 v 21:35 | dave skala |  →Around Film
arrowFilmy online,Filmy online 2,Filmy online 3
Filmíky ke shlédnutí zdarma (žádné stahování)
Kina a novinky v kinech
Recenze k filmům

shrnutí tejdne

26. října 2007 v 21:11 | dave skala |  kEcy,kecy a ještě jednou kecy!
Mno jakožee shrnutí tejdne...No jako bylo to celkem celkem celkem ... ja nwm asi dobrý...heh..pondělí-hrůza... teda vlastně ani tak ne,až na to vstávání... v neděli čučim na ztraceny,pak se du vosprchovat a nez se dostanu ke spanku je pul dvanacty a rano musim vstávat v 6:15 páč nám začíná škola v 7:15---...,,no hrůza mno....navíc mě strašně sere náš třídní učitel,ale i s tim už sme jako celý třída něco udělali... Ten třídní nemá manželku ani děti , a tak sem vymyslel plán ,že budem před nim se třeba vobjimat a tak,jako aby ho to nasralo... a ukázalo se,že ten plán funguje!!!pak ještě moye best káma vymyslela že budeme hodný na zemáku a dějáku ,na kterej máme takovýho mladýho učitele a nikdy nedáváme pozor a řveme a děláme p...oviny no a že na těch hodinách,na který máme toho třídního,(tj.matika a vobčanka) budem hrozne znudený a budem zívat atd... no a tenhle plán nejspíš taky vyšel!! ve středu sme měli děják a byly sme hodný jako bitch a ten učitel řek že nás musí pochválit třdnímu... takže to asi vyšlo... tywe proč to sem vlastně píšu dit to nikoho nezajímá...heh ale co.. je to muj blog,tak proč ne..no ve čtvrtek sem byl celej den doma-valel si šunky a sedel u compa a dneska sem byl s kámošema na andělu v kině na filmu gympl... byla to prdel.- fackt doporučuju.,.. je to dobry jak bitch-je tam takej zhulenec a ten ma hlasky fackt masacre.. tot asi vsecko... tet mam este upravovací náladu tak upravim rubriku filmy online.. tak cusik

diplomek za 39.bleskovku

26. října 2007 v 19:00 | dave skala |  :::Diplomy:::
tak tu je:

Design č.17 (music mashine

26. října 2007 v 18:44 | dave skala |  designy
takže nwej design ja wm ze sem sliboval že ten hlwnskej bude až do prvniho lstpAdu ale mě už ten černej design prostě nudil... no tak tu je náhled,a doufám že se vám bude aspon trochu libit..:
btw: ted du delat diplomek za bleskovku nice a pak nwm .. heh xD ale myslim že ještě neco pridam mno,,..

MP3ky 2.

25. října 2007 v 19:14 | dave skala |  MP3ky
thaamusicsign.gif music. image by ppinkkktakže nějaké mp3KY ke stažení.. moye oblíbený:

Fergie-Big girls don't cry STÁHNOUT MP3
Kanye West-Stronger STÁHNOUT MP3
Bobby Valentino-Slow downSTÁHNOUT MP3
Justin Timberlake-What goes around STÁHNOUT MP3
Bow Wawe-Boreček STÁHNOUT MP3
Will.i.am-I got it from my mama STÁHNOUT MP3
Sean Kingston-Beautiful girls STÁHNOUT MP3


další příště

Wrong way

25. října 2007 v 18:46 | dave skala |  Deviantart
Téma: (wrong) way
počet:7

39.Bleskovka

25. října 2007 v 13:11 | dave skala |  :::Bleskovky:::
ták a je tu 39.Bleskovka.. po dlouhý době.. mám pár otázeček ,vyhrávaj třeba ty co... no nwm vyhrávát budou všichni.. ale nebudu se ptát co chcete na diplom... udělám je podle sebe a budu se snažit ok?
tákže první votázka:
1)jak je?
2)jak se těšíš na haloween?
3)co bych mel na blog přidat?
4)líbí se ti tenhle design,nebo předešlej byl lepší?
5)takze cus :-)

Sk8

24. října 2007 v 17:31 | dave skala |  Deviantart
Téma: sk8
počet : 8
zdroj:zde

Info

23. října 2007 v 14:31 | dave skala |  Johny Depp
Jeho plné jméno je John Christopher Depp II. Má dva sourozence sestru Christie Dembrowski, která pracuje jako osobní manažerka a bratra Dannyho Deppa, který se živí psaním scénářů. Jeho máma Betty Sue pracovala jako číšnice a otec John musel jako inženýr cestovat za prací, takže rodina opustila Johnnyho rodné Kentucky a vydala se na cesty. Stěhovali se tak často, že si ani nevybavuje, kde všude bydlel. Rodiče měli navíc výbušný vztah. Před tím vším se snažil utéct, takže propadl drogám. Ve dvanácti dostal Johnny kytaru, aby svůj volný čas věnoval něčemu lepšímu, než byli drogy. Když mu bylo patnáct, rodiče se rozvedli.

Se školou skoncoval v 16 letech, a rozhodl věnovat hudební kariéře. Založil kapelu The Kids a vydal se s ní do Los Angeles. Jenže nakonec bylo všechno jinak: potkal svoji ženu Lori Allisonovou s níž se ve svých dvaceti letech oženil. Manželství sice vydrželo s bídou dva roky (rozvedli se v roce 1985), ale Lori filmová maskérka seznámila svého muže s Nikolasem Cagem. Ten jej vzal na schůzku se svým agentem a z Johnnyho se tak stal herec. Johnnyho první film byla "Noční můra v Elm Street/A Nightmare on Elm Street". Roli dostal díky náhodě - režisér filmu se zeptal své dcery, koho by do oné role obsadila a ta si vybrala Johnnyho.

Další role, kterou nejprve nechtěl byla role Toma Hansona v seriálu "21 Jump Street". Z Johnnyho se díky postavě detektiva Hansona okamžitě stala hvězda. Další role následovaly velmi rychle. Filmy Střihoruký Edward, Co žere Gillberta Grapea, Ed Wood či Donnie Brasco jen potvrdily jeho talent a za tři z nich získal nominace na Zlatý Glóbus ("Střihoruký Edward/ Edward The Scissorhand", "Benny and Joon", "Ed Wood").

Během natáčení Střihorukého Edwarda poznal i svou lásku herečku Winonu Ryderovou. Zamiloval se tak, že si nechal na ruku vytetovat "Winona forever" (Winona navždy). Po třech letech, ale přišel rozchod, a tak i změna "Wino forever". Johny chodil i s Kate Moss i když spíš střídavě.

Měl problémy s drogami, ale všechno vyvrcholilo tím, když se herec River Phoenix v roce 1994 předávkoval heroinem přímo před Jonnyho klubem Viper´s Room v Los Angeles. To ho naprosto odradilo a rozhodl se přestat.

V roce 1996 měl svůj režijní debut ("The Brave") a v roce 1999 se stal spoluvlastníkem francouzské restaurace "Man Ray".

Dne 24. 5. 1999 se mu kolem půl deváté v nemocnici nedaleko Paříže narodila jeho a Vanessina dcera Lily-Rose Melody Depp. Jeho přítelkyně je francouzská herečka a zpěvačka Vanessa Paradisová. S níž se rozhodl žít ve Francii, ale své herecké kariéry se nevzdává a pokračuje. V roce 2001 se objevil ve snímku Z Pekla v němž si zahrál policejního komisaře Freda Abberlina, odhalujícího podivné souvislosti v příběhu Jacka rozparovače.

S režiserem Timem Burtonem spolupracoval kromě filmů Střihoruký Edward a Ed Wood také v roce 2005 když se objevil v jeho diváckém hitu Karlík a továrna na čokoládu nebo když propůjčil svůj hlas postavě Viktora v animovaném horrorovém příběhu Mrtvá nevěsta Tima Burtona.
Johnny Depp získal nominaci na Oscara, Zlatý globus, cenu Screen Actor's Guild a nominaci na televizní cenu BAFTA za roli J. M. Barrieho ve filmu režiséra Marca Fostera Hledání Země Nezemě (2004), kde hrál s Kate Winslet a Freddie Highmorem. Depp také získal nominaci na Oscara, BAFTA a Screen Actor's Guild za roli kapitána Jacka Sparrowa v akčním dobrodružství Piráti z Karibiku: Prokletí Černé Perly (2001). Roku 2006 se opět objevil v roli Jacka Sparrowa ve snímku Piráti z Karibiku: Truhla Mrtvého Muže a v současné době natáčí již třetí pokračování Pirátů z Karibiku.

Další jeho snímkem je Libertine (2004) od Laurence Dunmorea, kde si zahrál básníka ze 17. století se slabostí pro ženy. Jeho hereckými partnery mu jsou John Malkowich a Samantha Morton . Z dalších jeho filmů jmenujme např. Tajemné Oko Davida Koeppa nebo Tenkrát V Mexiku od Roberta Rodriguéze.


Ve zkratce:Na levé ruce má osm jizev, protože řezáním do vlastního těla si zaznamenává různé životní události.
zdroj:angelasblog.blog.cz

Návštěvnost 15.10.2007 - 21.10.2007

23. října 2007 v 14:28 | dave skala |  návštěvnost mého blogu
Navstevnost za minuly tyden (15.10.2007 - 21.10.2007) je:
Pondeli: 78
Utery: 84
Streda: 73
Ctvrtek: 75
Patek: 92
Sobota: 129
Nedele: 130

Celkem: 661

mno. jakože.ee.. no de to..

zase sry

23. října 2007 v 14:27 | dave skala |  kEcy,kecy a ještě jednou kecy!
tak ještě jednou sry ja fakt nemam cas na blog ani trochu... ted mozna trochu jo a ve čtvrtek ale jinak.. no nic ted přidám teda už fakt statistiky a asi neco vo johny deppovi.. ehm tak zatim

ehm (21.10)

21. října 2007 v 15:49 | dave skala |  kEcy,kecy a ještě jednou kecy!
ehm no takže... sry že sem nenapsal ..ehm no nemel sem moc cas... byl sem na brusleni a ted sem přišel z kfc no... takže teda sry že když je ten první haloweenskej den že sem nic nepřidal no... ale dneska ještě určo něco přidám no... tak čágo

HTF -haloweenský speciál

20. října 2007 v 14:00 | dave skala |  Funny videa
heh haloween u postavicek happy tree friends


Hory mají oči

20. října 2007 v 13:43 | dave skala |  →Filmy online
no a protože je to období haloweenu tak taky nějakej ten strašidelnější film-funkční

Hory mají oči

http://www.videok.cz/media/m2331.jpg