Leden 2007

Citychat

26. ledna 2007 v 14:06 | dave skala
Citychat je super flash chat kde chodíte s panáčkem,pišete s ostatnima,chodite na wc kupujete szmrzlinu,chodite si zatancovat na disko a vydelavate kredity,je to opravdu super,urcite to vyzkousejte,jediná nevýhoda je ze hned po registraci musíte poslat sms ve tvaru: dvd citychat 28225 na cislo 9000950,jinak vám účet do nekolika minut zmizí,může vám to být ale jedno,protože smska stojí 6 kč včetně dph.fakt vyzkoušejte,tady je adresa: www.citychat.cz preju peknou zabavu

ehm ehm...

25. ledna 2007 v 10:29 | dave skala
Vímn že tohle nemá s fotbalem vůbec co dělat,ale vy si ani neuvědomujete jak vám budou právě tyto rady prospěšné v životě,v tom opravdovém životě a je důležité abyste se s tím blíže seznámili již ted

Polibky - techniky líbání

Nevím, proč lidé vědí o líbání tak málo a umí jen pár polibků, přitom je to něco, co lidé dělají častěji než sex. Vždyť jeden polibek vám může přinést třeba i několik hodin radosti... Ale to záleží na tom, kdy, kde, jak a od koho ten polibek dostanete. Jasně, namítnete, že sex je sex, ale v době, kdy je AIDS stále větší a větší hrozbou, byste si měli více vážit své partnerky, i když třeba není vždy při chuti, vždyť líbání je to, po čem milující žena touží daleko více.

Techniky líbání

Líbání Lehoučkými dotyky

Tento druh polibku má za úkol vydráždit partnera či partnerku a u některých osob může vyvolat příjemné mrazení. Takže jak na něj? Co nejjemněji se dotkněte partnerových úst a poté po nich přejíždějte tak něžně, jako byste jeho rty hladili peříčkem. Přitom naklánějte hlavu ze strany na stranu. Můžete po chvíli místo rtů použít špičku jazyka a poté jeho navlhčené rty jemně pofoukat. Uvidíte, že to vašeho partnera či partnerku nenechá chladné. Přidejte do práce i ruce, zlehoučka po rtech přejíždějte prstem, pokud bude reagovat pozitivně, můžete spodní ret lehce uchopit mezi prsty, přitáhnout ho ke svým ústům a vložit do úst. Můžete přitom partnera i lehce štípnout, tento možná trošku agresivní polibek vzruší zejména muže.

Dýchání z úst do úst

Spojte se s partnerem tak, aby se vaše rty dotýkaly po celém obvodu polibku, a poté začněte pomalu vysávat vzduch z partnerových plic. K tomuto polibku je nutná vzájemná spolupráce, takže musíte vysvětlit, jaké máte úmysly. V určitém okamžiku si vyměňte pozice a nechte naopak partnera, aby vysál vzduch z vašich plic. Toto líbání vyžaduje velké soustředění a synchronizaci, ale pokud se povede, bude patřit k těm nejerotičtějším praktikám.

Líbání rty i zoubky

Něžně se dotkněte partnera pod ouškem a pomalu mu sjíždějte po krku a jemně stiskněte zuby jeho kůži. Možná se vám toto líbání zdá lehce agresivní, ale pokud budete dost jemní, určitě u partnera zvýšíte hladinu endorfinu v těle. Když vás vaše přítelkyně takto líbá, znamená to, že se vás nehodlá vzdát.

Francouzké polibky

Vklouzněte jazykem mezi partnerovy rty. Dotkněte se jeho jazyku a pohybujte s ním dovnitř a ven. Tento druh polibku je neskutečně vzrušující a hra jazyků je prostě neuvěřitelně sexy. Jazykem se můžete dotýkat vnitřní strany tváří nebo horního patra. Také můžete jemně hladit zoubky. Je zvláštní, že při tomto druhu líbání jsou muži rádi, když partnerka dobývá svým jazykem jejich ústa. Naproti tomu pro některé ženy by mohla být přílišná agresivita vašich "útoků" nepříjemná.

Objímání se rty

Tento polibek je asi nejznámější z filmového plátna a je také o trošku nevinnější než ten francouský. Takto se člověk vydrží líbat mnohem déle. Jak se to dělá? Jednoduše svými rty sevřete spodní ret, nechte partnera/ku sevřít váš horní ret nebo opačně. Pohybujte pomalu rty a něžně je vtahujte dovnitř. Vždy po chvíli si měňte pozice. Tyto polibky jsou jedny z opravdu nejkrásnějších, neboť se při líbání do rtů nahrne větší množství krve a jsou pak daleko citlivější.

Líbání na různé části těla

Hledejte rty a jazykem na těle partnera erotogenní zóny a přijdete na to, že jsou na velmi netradičních místech, domluvte se s partnerem, aby vám naznačil, ve kterých místech je mu váš jazyk nebo rty na těle nejpříjemnější.

Další tipy jak líbat

Rady pro ženy:

Chcete-li, aby se váš partner zlepšil v líbání, pošlete mu po schůzce dopis s hodnocením jeho líbání, hodnoťte něžnost, vůni rtů, ohebnost jazyka, prostě cokoliv. Nezapomeňte navrhnout nějaká vylepšení, popřípadě partnera pozvat na doučování. Citlivý partner vás po takovémto dopise jistě mile překvapí.
Podělte se o hlt lahodného nápoje se svým milovaným, bude nesmírně překvapen vaším originálním nápadem a vaší nečekanou divokostí.

Rady pro muže:

Nikdy nemůžete ženě dopřát kouzlo jejího prvního chtěného polibku..., ale můžete se tomu přiblížit - ve vhodné chvíli líbejte partnerku na krk či na holá záda.
Líbejte ženu od rtů po krku směrem dolů a jděte tak daleko, jak jen jí to bude milé, a ne, abyste se zastavili u pupíku. Vždyť záleží na jejím přání.

Vyhrál sem v soutěži o nej blog

18. ledna 2007 v 8:34 | dave skala
zdareec!!!vyhral se v sotěži o nej blog!!!! všimnul nsem si toho sice už dávno,ale teprv ted to davdam na blog,byl sem totiž hrozně línej... no to je jedno,tak se mrkněte na tu stránku kde sem to vyhral,tu stranku mam v oblibenych a menuje se to super blog petry...a tady je diplom co sem od ni dostal,mooc se mi libi,hodi se k mimu blogu...

Diplom za 20.bleskovku

14. ledna 2007 v 19:32 | dave skala |  :::Diplomy:::
20.Bleskovku vyhrál fredie,a tady má ode mne diplom:

20.Bleskovka

14. ledna 2007 v 13:55 | dave skala |  :::Bleskovky:::
táák ptám se vás kdo to je,a koho chcete na diplom,vyhrává první nejrychlejší!

MP3-p!nk

14. ledna 2007 v 11:05 | dave skala |  MP3ky
Pink.feat.mr prezident-i'm not dead!STÁHNOUT MP3
Pink-U& ur hand-STÁHNOUT MP3
Pink-Stupid girls-STÁHNOUT MP3
Pink-Who knew-STÁHNOUT MP3
Pink-Family portrait-STÁHNOUT MP3
Taaak to je jenom pár empétrojek,pište si do komentářů,co byste zde chtěli za písničky a já se je pro vás pokusím sehnat.tot zatím vše...

Noo tak sem zase tuuu

13. ledna 2007 v 19:07 | dave skala
Tak jsem zase zpět!!!několik dnů jsem tu nebyl ,kvůli tomu že nejaka hlavička zjistila moje heslo...no nic,nastěsti mam ggodrý kontaky,takže je to v suchu.tedkon se vás chci zeptat,čeho tu má být víc,tak hlasujte v anketě,jo a ještě bych vás poprosil o podporu v anketě o nej blog,na tomto blogu:sorry-but-aim-me.blog.cz sem tam pod jménem dave,mimochodem má moc pěknej bloček...a jeste jednou o nej blog:roman45.blog.cz tak to je vsecko a moc vam děkuju za podporu...teda jestli me podpořite...no nic tak čusík...

hale ja potřebuju nutně pomoct

7. ledna 2007 v 21:13 | dave skala
hale ja tedkonc fakt potrebuju nutně pomoct:omylem sem si nak dal lištu nahoru obrazovky a ted newim jak ji mam dat zpatky dolu:kdo mi poradi jak to mam udelat,dam mu klidně 100 diplomu,ale prosim poradte,dyztak icq:378-708-005 dekuju moooooc

Podpořte mě

7. ledna 2007 v 12:30 | dave skala
Tak mohl bych vás poprosit,jestli by ste mohli pro mě hlasovat v soutěži o nej blog na této stránce?ten kdo pro mě bude hlasovat,se tady zapíše(nelžete,zjistim to) a já mu udělám diplom,podle jeho představ...tak neváhejte a hlasujte!mimojiné:v anketě jsem uplně poslední,pod jménem dawe,děkuju moc,a znova opakuji:každý kdo mi dá hlas,a zde se zapíše,dostane diplom!!!

cena za 19.Bleskovku

6. ledna 2007 v 22:10 | dave skala |  :::Diplomy:::

Tomáš Rosický dal dva goly za arsenal.

6. ledna 2007 v 19:25 | dave skala |  Tomáš Rosický
Toto není apríl!Právě jsem se dokoukal na sport na televizi prima a na závěr řekl informaci,že arsenal vede po poločase nad liverpoolem 2:0 a oba goly dal český záložník tomáš rosický!!!a prej zejtra s toho bude reportáž no...tak se hrozně těšim,,,...

No tak to nemá chybu

6. ledna 2007 v 18:05 | dave skala
Tak tohle je opravdu síla:podle nejnovějších informací z britského deníku the daily mirror bude aston villa jednat o barošovi s chelsea! přečtěte si pozorně zbytek článku:

Milan Baroš na srazu fotbalové reprezentace

Trenér Chelsea José Mourinho znovu šokoval anglickou první ligu - nabídl totiž Aston Ville, že od ní převezme českého útočníka Milana Baroše. V sobotu to napsal deník The Daily Mirror s konstatováním, že Mourinho chce tímto gestem dát najevo znechucení, že všichni jeho klub při přestupech vydírají, protože vědí, že za ním stojí šeková knížka ruského magnáta Romana Abramoviče- Barošův manažer Pavel Paska deníku Právo a serveru Sport.cz zájem Chelsea potvrdil. "O budoucnosti Milana jsem hovořil s trenérem Aston Villy Martinem O'Neillem. Nebudu popírat zájem Chelsea, o kterém víme," uvedl.
Podle Mirroru chce Mourinho vzít Baroše, jemuž se v Aston Ville očividně nedaří, na šestiměsíční hostování a snížit tak tlak na Ukrajince Andreje Ševčenka. Mourinho se domnívá, že s příchodem Baroše by Ševčenko získal čas na to, aby se v klubu zabydlel a od své druhé sezóny v Londýně by již začal hrát produktivně.
Paska uvedl, že hovořit o konkrétní podobě angažmá je předčasné. "V nejbližších dnech by mělo dojít k jednání mezi oběma kluby, protože hráč je pod platnou smlouvou. To je první krok, který musejí obě strany udělat, aby nebyly porušeny regule. Proto zatím nelze říct, zda by šlo o hostování nebo o přestup," doplnil.
Mirror dává Mourinhův zájem o Baroše do souvislosti s nepodařeným pokusem získat anglického reprezentačního útočníka Darrena Benta. Za něj Charlton chtěl od Chelsea 25 miliónů liber, tedy více než miliardu korun, čemuž se Mourinho vysmál.

Hovořil Mourinho s Barošem o přestupu?

Baroš začal v Aston Ville po přestupu z Liverpoolu v roce 2005 poměrně dobře, ale v této sezóně se mu nedaří. V lize dal jen jediný gól a často na něj v sestavě nezbývá místo. Trenér Aston Villy už začíná dávat najevo, že s Barošem spokojen není a že ani neví, zda Baroš chce v jeho klubu zůstat.
Zpráva o tom, že by Baroš mohl hrát za Chelsea vyvolala šok mezi fanoušky Aston Villy. "Může to být jedna z nejabsurdnějších věcí, které jste kdy slyšeli, nebo to může dávat smysl. Já si myslím to první," uvedl Luke na stránkách fanoušků klubu. Luke sice připomněl, že Daily Mirror mívá o přestupech ve fotbalu tak dobré informace, že se mu říká "fotbalová bible", ale zprávu o Barošově hostování přesto považuje za "bizarní".
Naproti tomu fanoušek s přezdívkou Rookie řekl, že si všiml, jak José Mourinho šel s Barošem po úterním zápase obou týmů ze hřiště zabrán do hluboké konverzace. "Hned jsem všem kamarádům ve středu řekl, že se něco děje".
O Barošově odchodu z Aston Villy se v poslední době hovoří skoro každý den. Naposledy se ocitl ve středu zájmu v pátek poté, co ukončil jednání se španělským San Sebastianem.

19.Bleskovka

4. ledna 2007 v 21:15 | dave skala |  :::Bleskovky:::
Tak a mam pro vas dalši bleskovku.Zase se vás ptám,kdo je na obrázku...

Cena pro filipa

2. ledna 2007 v 18:55 | dave skala |  :::Diplomy:::
Tak a tady mám cenu pro filipa za bleskovku č.18,gratuluji...

18.Bleskovka

2. ledna 2007 v 16:34 | dave skala
Připravil jsem pro vás další bleskovku:tentokrát se vás ptám kdo je na obrázku...vyhrává první...

:::!!!Soutěž o nej Blog!!!:::

1. ledna 2007 v 18:39 | dave skala |  :::Souuteze
Ahoj,návštěvníci mého blogu.Jsem rád,že na mé stránky chodíte a především vám chci popřát krásný rok 2007.Rozhodl jsem se znovu uspořádat soutěž o nej blog.Jedinou podmínkou je,aby stáří blogu bylo minimálně 4 měsíce a ještě jednou podmínkou je,aby se hlásili jen uživatelé blog.cz...přihlásit se můžete pomocí komentářů...

Cristiano Ronaldo-fakta

1. ledna 2007 v 18:16 | dave skala |  Cristiano Ronaldo
Jméno:Cristiano Ronaldo
Narozen:5.února 1985,Madeira,Portugalsko
Výška:184 cm
Váha:74 kg
Předchozí klub:Sporting Lisabon
Post:záložník
Číslo dresu:7
Přednosti:Rychlost,skvělá technika
Slabiny:Špatné hlavičkové souboje,střílí málo branek
Debut v portugalské reprezentaci:
Úspěchy:mistr Portugalska 2003,vítěz Anglického poháru 2004

David Beckham-fakta

1. ledna 2007 v 18:10 | dave skala |  David Beckham
Jméno:David Robert Joseph Beckham
Narozen:2.května 1975 v Leytonstone,Anglie
Výška:180 cm
Váha:74 kg
Číslo dresu:23,7(Real Madrid,reprezentace Anglie)
Post:záložník
Přednosti:Geniální pravačka,přesné přímé kopy
Slabiny:Driblink.Mohl by hrá více tvrdě
Úspěchy:mistr Anglie 1996,1997,1999,2000,2001,vitěz Ligy mistrů 1998/1999,Anglického poháru 1996 a 1999

Andrea Pirlo-fakta

1. ledna 2007 v 18:08 | dave skala |  Andrea Pirlo
Jméno:Andrea Pirlo
Narozen:19.5.1979 v Brescii,Itálie
Národnost:italská
Výška:177 cm
Váha:68 kg
Post:záložník
Číslo dresu:21
Úspěchy:mistr světa 2006,vítěz Ligy mistrů 2003,Evropského Superpoháru 2003,Italského poháru 2003,Italského Superpoháru 2004 a mistr Itálie 2004

Arjen Robben-fakta

1. ledna 2007 v 18:06 | dave skala |  Arjen Robben
Jméno: Arjen Robben
Narozen: 23. 1. 1984, Bedum, Nizozemí
Výška: 180 cm
Váha: 75 kg
Číslo dresu: 16
Klub: FC Chelsea
Post: záložník
Přednosti: rychlost, driblink, přesné zakončení
Slabiny: Soluje...
Úspěchy: mistr Nizozemska 2003, Anglie 2005,2006, vítěz Ligového poháru 2005